Kā pasūtīt:

  • Sadaļā "Veikals" izvēlies preci, spiežot pogu „Ielikt grozā” un pēc tam spied "Pasūtīt".
  • Pasūtījuma formā norādi savu kontaktinformāciju.
  • Papildus informācijā norādi detaļas pasūtījuma personalizācijai.
  • Kad informācija ievadīta, izvēlies vēlamo piegādes, spied "Tālāk".
  • Par Cimpa Rimpa pasūtītajiem produktiem Tu vari norēķināties ar pārskaitījumu. Rēķins tiek sagatavot automātiski spiežot pogu "Pasūtīt" un pēc tam spiediet  "Parādīt rēķinu".
  • Apmaksa jāveic  5 dienu laikā pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts.
  • Pasūtījuma izpildi uzsāksim tiklīdz saņemsim pilnu pasūtījuma apmaksu, kas var aizņemt 1-3 darba dienas.

Izgatavošanas laiks:

STANDARTA izgatavošanas laiks ir 5-7 darba dienas. 
EXPRESS izgatavošanas laiks 3 darba dienas (tiek piemērota papildmaksa).
Brīvdienās un svētku dienās ir iespējams veikt pasūtījumus, par pasūtījuma izpildi ar jums sazināsimies nākošajā darba dienā.
Lūdzu ņemiet vērā, ka piegādes laiks neietilps izgatavošanas laikā!

Piegāde:

1. Omnivas pakomāts*
piegāde 2-3 darba dienas 
2. Latvijas pasts*
piegāde 2-4 darba dienas Latvijas teritorijā
Eiropa- 7-14 dienas
ASV , Austrālija 2-4 nedēļas 

*Piegādes cenas norādītas sūtījumiem Latvijas teritorijā. Ja vēlaties, lai pasūtījumu nosūtam uz ārzemēm, lūdzam ar mums sazināties rakstot e-pastu uz [email protected], lai noskaidrotu precīzas piegādes izmaksas.

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma, atskaitot gadījumus, kad pircējs konstatē precei ražošanas defektu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0
© 2018 Cimpa Rimpa visas tiesības aizsargātas.
Dizainu atdarināšana ir autortiesību pārkāpums.

 .