Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts SIA "Cimparimpa", un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

SIA "Cimparimpa" apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Veicot pasūtījumu pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt distances līguma noteikumiem.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot SIA "Cimparimpa" sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

SIA "Cimparimpa" nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot SIA "Cimparimpa" par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu SIA "Cimparimpa" nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci SIA "Cimparimpa". Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ SIA "Cimparimpa", sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma, atskaitot gadījumus, kad pircējs konstatē precei ražošanas defektu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". SIA "Cimparimpa" patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Intelektuālais īpašums / Autortiesības

Visas SIA "Cimparimpa" radītās preces tiek apzīmētas ar pārdevēja logotipu, kas norāda uz to izcelsmi.

SIA "Cimparimpa" ražotās preces atļauts izplatīt TIKAI UN VIENĪGI ar SIA "Cimparimpa" rakstisku atļauju un piekrišanu slēdzot sadarbības līgumu un kļūstot par sadarbības partneri.

SIA "Cimparimpa" ir tiesības atteikt savu ražoto preču izplatīšanu.


Visi SIA "Cimparimpa" mājaslapā www.cimparimpa.lv publicētie produktu dizaini to attēli, un teksti, ir SIA "Cimparimpa" īpašums, un tiek aizsargāti ar Autortiesību likumu. Ir aizliegts kopēt vai atdarināt SIA "Cimparimpa" dizainus, pārpublicēt, izplatīt,  uzglabāt un citādi izmantot produktu fotogrāfijas vai aprakstus, kā arī izmantot SIA "Cimparimpa" logo bez SIA "Cimparimpa" rakstiskas atļaujas. Izmantojot SIA "Cimparimpa" publicētās fotogrāfijas vai tekstus, atsauce uz avotu ir obligāta.

Iesūtot savas dizaina idejas SIA "Cimparimpa", par dizaina vai atsevišķu elementu izmantošanas atbilstību likumdošanas normām ir atbildīgs idejas iesūtītājs/ pircējs.

Autortiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie Autortiesību likumā noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ar šo rīcību nodarīti SIA "Cimparimpa".

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

v

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.