Cimpa Rimpa ir ģimenes uzņēmums, kas savu radošo darbību aizsāka 2013. gadā, radot pirmo mazuļu dienasgrāmatiņu koka vākos savai jaundzimušajai meitiņai. Gūstot radu un draugu atzinību, nolēmām savus produktus piedāvāt arī citiem, un bijām patiesi pārsteigti cik ļoti tie iepatikās arī cilvēkiem ārpus mūsu draugu loka.  

 Mūsu radītās lietas priecē cilvēkus gan Latvijā gan ārzemēs.

Klientu atzinība mūs no sirds iedvesmo un rada vēlmi attīstīties, regulāri uzlabojot esošo piedāvājumu, izstrādājot dizainus un produktus atbilstoši tendencēm.
Dizainu izveidē un produktu pilnveidošanā esam ieguldījuši ļoti daudz laika un rūpju, domājot par to, lai mūsu klienti varētu saņemt pašu labāko!
Izgatavojam kvalitatīvas, oriģinālas un personalizējamas grāmatas koka vākos, interjera dekorus, dāvanas bērniem un pieaugušajiem.  
Esam savas nozares profesionāļi ar augstiem kvalitātes standartiem, ko pierādām ar savu darbu.
Mūsu mērķis ir radīt skaistas lietas ar pievienoto vērtību! Katra mūs radītā lieta ir rūpīgs roku darbs. Visas preces tiek izgatavotas Latvijā.
Vēlamies, lai mūsu veidotie produkti kalpotu ilgi un būtu videi un cilvēkam nekaitīgi, tādēļ produktus ražojot izmantojam dabai draudzīgus materiālus un izejvielas. 
Ražošanas procesā izmantojam tikai augstvērtīgus materiālus un visus produktus izgatavojam paši no A-Ž. 
Veicot pasūtījumu pie mums Jūs varat būt droši, ka produktus būs izgatavojuši nozares profesionāļi, un produkta izstrādē netiks izmantotas veikalos iegādājamās, gatavās un, bieži vien, ļoti nekvalitatīvās sagataves. 

Koka raksts ir neatkārtojams un tas padara katru produktu unikālu. Ikviens Cimpa Rimpa veidotais produkts var tikt personalizēts ar individuālu tekstu vai logo.
Personalizēts gravējums uz koka izskatās īpaši eleganti.