1. Esmu veicis pasūtījumu, bet neesmu saņēmis apstiprinājumu.

Mēs izskatām un apstiprinām pasūtījumu 1 darba dienas laikā. Ja 3 darba dienu laikā nesaņemat no mums atbildi, iespējams ir radusies kāda tehniska kļūda, vai arī esat norādījis nepareizu e-pasta adresi. Lūdzam ar mums sazināties atkārtoti.

2. Vēlos pasūtīt albumu/ viesu grāmatu/ apliecību vākus. Cik man tas izmaksās?

Ar cenām, piedāvājumiem un standarta dizainiem varat iepazīties mūsu mājaslapā sadaļā VEIKALS.

3. Saņēmu savu pasūtījumu, bet tekstā ir gramatikas kļūda. 

Mēs izskatīsim pasūtījumu un mēģināsim atrisināt radušos situāciju. Mēs esam ļoti pretimnākoši, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs izmantojam jūsu sūtīto tekstu tādu kādu to esat atsūtījis un nelabojam ne stila, ne gramatikas, ne interpunkcijas kļūdas. Tāpēc pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam pārliecināties par informācijas korektumu (vārdi, datumi, novēlējumi utt.).

4. Mana albuma dekoratīvās josliņas krāsa realitātē izskatās savādāk nekā datora ekrānā.

Visiem attēliem ir informatīva nozīme, un krāsas var atšķirties atkarībā no jūsu viedierīces (dators, telefons, planšetdators utt.) krāsu izšķirtspējas.

5. Vai jūsu piedāvātajām grāmatām ir koka vāki vai koka zīmējums, kas imitē koku?

Mūsu grāmatiņas ir iesietas koka vākos. Lūdzu ņemiet vērā, ka koka raksts un krāsa var dabīgi atšķirties no attēlā redzamās.

6. Vēlos, lai manas pasūtītās grāmatiņas vākus rotā mans zīmējums. 

Varam vākos iegravēt jums vēlamo attēlu. Lūdzu sazinieties ar mums par tehniskajām iespējām. Par šo pakalpojumu tiek piemērota papildmaksa pie pasūtījuma standarta cenas.

7. Man pasūtījums nepieciešams pēc 3 dienām.

Standarta pasūtījuma izpildes termiņš ir 7 darba dienas. Lūdzu sazinieties ar mums par iespēju albumu izgatavot ātrāk ar ekspress izpildes termiņu 3 darba dienās. Par pasūtījuma izgatavošanas pasteidzināšanu piemērojam papildmaksu. Piegādes termiņi neietilpst pasūtījuma izpildes laikā.

8. Pēc cik ilga laika es saņemšu savu pasūtījumu?

Standarta pasūtījuma izpildes termiņš ir 7 darba dienas no pilnīga pasūtījuma apstiprinājuma un saskaņošanas brīža. Lūdzu ņemiet vērā, ka piegādes laiks neietilpst pasūtījuma izpildīšanas laikā. Pasūtījumu saņemsiet pēc apmēram 10-12 darba dienām. Ar pasūtījum izpildes nosacījumiem varat iepazīties sadaļā KĀ IEGĀDĀTIES?

LŪDZU ŅEMIET VĒRĀ:  mēs neesam atbildīgi par kavējumiem, kas var rasties piegādes procesā, kas īpaši attiecas svētku laikā, pasta un Omnivas lielās noslodzes pēc. Lūdzam veikt pasūtījumu savlaicīgi.

9. Vēlos albumiņu ar piedāvājumā neesošas krāsas dekoratīvo joslu vai papīru.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam iepazīties ar mūsu piedāvātajām krāsu izvēles iespējām. Mēs piedāvājam tikai tos toņus, kuri mums ir pieejami. Lūdzu norādiet vēlamo toni atbilstoši nosaukumam, ko esam norādījuši paraugā. Apmēram reizi gadā atjaunojam krāsu piedāvājumu.

10. Vai varu veikt pasūtījumu zvanot uz norādīto telefona numuru?

Nē, pasūtījumu varat veikt mājaslapā.

11. Vai varat iegravēt tekstu krievu, spāņu, grieķu utt. valodā?

Protams! Varam iegravēt tekstu jebkurā jums vēlamajā valodā. Lūdzam pārbaudīt teksta pareizrakstību.

12. Kā notiek pasūtījuma apmaksa?

Veicot pasūtījumu un aizpildot pieteikuma formu, sistēma automātiski sagatavos Jums rēķinu. Ja gadījumā rēķins kaut kur "pazūd" neraizējieties- mēs jums izsūtīsim saiti ar piekļuves datiem Jūsu rēķinam. Pasūtījuma izpildi uzsāksim tiklīdz saņemsim pilnu pasūtījuma apmaksu, kas var aizņemt 1-3 darba dienas.